Tidigt 1900-tal, mässing, samt alabaster, smärre bruksslitage, längd 26 cm.
175 SEK | 2016-09-25 19:02 |
150 SEK | 2016-09-25 19:02 |
125 SEK | 2016-09-22 22:47 |
100 SEK | 2016-09-25 19:02 |
50 SEK | 2016-09-18 21:03 |
50 SEK | Startpris |