Signerad samt daterad 1970, 75 x 75 cm.
700 SEK | 2016-09-25 20:37 |
650 SEK | 2016-09-25 20:37 |
250 SEK | 2016-09-25 20:35 |
150 SEK | 2016-09-25 16:57 |
100 SEK | 2016-09-22 19:48 |
50 SEK | Startpris |