Signerad "Å", smärre bruksslitage, fläckar, 200 x 135 cm.
550 SEK | 2016-09-25 15:47 |
500 SEK | 2016-09-25 19:09 |
300 SEK | 2016-09-25 17:57 |
150 SEK | 2016-09-22 22:22 |
50 SEK | 2016-09-18 19:40 |
50 SEK | Startpris |