Ikea 1960-tal, teak med svärtade gavlar samt detaljer, smärre bruksslitage, 100 x 36, höjd 170 cm
6 000 SEK | 2016-09-11 20:40 |
5 800 SEK | 2016-09-25 19:11 |
4 200 SEK | 2016-09-22 19:33 |
3 200 SEK | 2016-09-19 22:22 |
2 800 SEK | 2016-09-18 20:49 |
2 100 SEK | 2016-09-15 19:45 |
500 SEK | 2016-09-04 11:41 |
500 SEK | 2016-09-07 10:23 |
50 SEK | Startpris |