"Il Pantalone", signerad samt numrerad (18/20), fint skick, höjd 21 cm.
5 200 SEK | 2016-09-25 19:14 |
5 000 SEK | 2016-09-25 19:14 |
4 400 SEK | 2016-09-25 18:32 |
1 500 SEK | 2016-09-21 23:39 |
200 SEK | 2016-09-15 09:21 |
50 SEK | 2016-09-08 21:25 |
50 SEK | Startpris |