Bord med två iläggsskivor, 4 st stolar, bruksslitage, repor, skav, diam. bord 110 cm, ilägg á 48 cm, höjd 74 cm.
700 SEK | 2016-09-25 19:17 |
650 SEK | 2016-09-25 19:17 |
550 SEK | 2016-09-25 18:59 |
500 SEK | 2016-09-22 23:19 |
450 SEK | 2016-09-25 08:44 |
100 SEK | 2016-09-22 20:19 |
50 SEK | Startpris |