Mitten av 1900-tal, smärre bruksslitage, diam. 50, höjd 40 cm.
800 SEK | 2016-09-25 18:31 |
800 SEK | 2016-09-25 19:01 |
200 SEK | 2016-09-18 15:55 |
175 SEK | 2016-09-18 19:00 |
50 SEK | Startpris |