Signerad samt numrerad (188/200), rammått 103 x 75 cm.
1 800 SEK | 2016-09-25 15:48 |
1 700 SEK | 2016-09-25 19:01 |
1 500 SEK | 2016-09-24 16:50 |
900 SEK | 2016-09-22 22:22 |
800 SEK | 2016-09-11 20:59 |
300 SEK | 2016-09-06 16:39 |
250 SEK | 2016-09-04 18:44 |
200 SEK | 2016-09-04 20:35 |
50 SEK | Startpris |