Med flaskor, omkring 1900-talets mitt, bruksslitage, 30 x 46 cm.
550 SEK | 2016-09-30 20:42 |
500 SEK | 2016-09-20 17:56 |
450 SEK | 2016-09-14 22:14 |
50 SEK | 2016-09-13 18:21 |
50 SEK | Startpris |