Ett par, Böhmiska, omkring 1800-talets mitt, skador/lagningar. höjd 11 cm.
250 SEK | 2016-10-02 19:03 |
200 SEK | 2016-09-27 23:55 |
100 SEK | 2016-10-02 18:38 |
50 SEK | 2016-09-23 08:52 |
50 SEK | Startpris |