2 st, 1700-tal, lagningar, diam 22,5 cm.
175 SEK | 2016-10-02 18:53 |
150 SEK | 2016-10-02 19:37 |
100 SEK | 2016-09-14 08:20 |
50 SEK | 2016-09-13 20:24 |
50 SEK | Startpris |