Mässing samt betsat lövträ, smärre bruksslitage, skador på skärmar, ej funktionstestad.
550 SEK | 2016-09-30 10:44 |
500 SEK | 2016-10-02 19:40 |
300 SEK | 2016-09-30 09:15 |
50 SEK | Startpris |