Första hälft av 1900-tal, gjutmetall samt marmor, bruksslitage, höjd 38 cm.
150 SEK | 2016-10-02 19:45 |
125 SEK | 2016-10-02 19:45 |
100 SEK | 2016-10-01 18:47 |
50 SEK | Startpris |