Omkring sekelskifte 18/1900-tal, gjutjärn, bruksslitage.
150 SEK | 2016-10-02 16:51 |
125 SEK | 2016-09-14 15:19 |
100 SEK | 2016-09-23 10:14 |
50 SEK | Startpris |