Omkring sekelskifte 18/1900-tal, slitage, skador, 3 sektioner 'a 55 x 180 cm.
600 SEK | 2016-10-02 19:00 |
550 SEK | 2016-10-02 13:31 |
500 SEK | 2016-10-01 19:56 |
300 SEK | 2016-09-26 10:00 |
250 SEK | 2016-09-25 18:17 |
50 SEK | 2016-09-20 17:55 |
50 SEK | Startpris |