Mässing, samt svartlackerad metall, smärre bruksslitage, repor, samt bucklor på fot, ej funktionstestad.
800 SEK | 2016-10-02 19:00 |
750 SEK | 2016-10-02 18:52 |
650 SEK | 2016-10-02 15:14 |
500 SEK | 2016-09-30 09:06 |
400 SEK | 2016-09-26 15:33 |
50 SEK | 2016-09-15 21:27 |
50 SEK | Startpris |