1900-talets första hälft, smärre bruksslitage, saknar enstaka prismor, några lamphållare defekta, höjd exkl. kedja 55 cm.
800 SEK | 2016-10-02 19:01 |
750 SEK | 2016-10-02 19:00 |
650 SEK | 2016-10-02 19:00 |
600 SEK | 2016-10-02 19:00 |
500 SEK | 2016-09-17 15:34 |
500 SEK | 2016-10-02 09:30 |
150 SEK | 2016-09-20 18:20 |
50 SEK | 2016-09-14 15:23 |
50 SEK | Startpris |