Omkring 1900-talets mitt, smärre bruksslitage, 63 x 53 cm
250 SEK | 2016-10-02 18:56 |
200 SEK | 2016-10-01 19:39 |
150 SEK | 2016-09-27 18:55 |
50 SEK | 2016-09-19 22:25 |
50 SEK | Startpris |