Lackerad björk, 1900-talets mitt, smärre bruksslitage.
300 SEK | 2016-10-02 19:19 |
250 SEK | 2016-10-02 19:18 |
175 SEK | 2016-10-01 19:40 |
150 SEK | 2016-10-01 22:33 |
50 SEK | Startpris |