Furu, omkring mitten av 1900-tal, 2-delad, smärre bruksslitage, 55 x 39, höjd 93/204 cm.
2 400 SEK | 2016-10-09 19:32 |
2 200 SEK | 2016-10-09 19:32 |
2 000 SEK | 2016-10-09 19:32 |
1 500 SEK | 2016-10-09 19:31 |
950 SEK | 2016-10-09 19:31 |
750 SEK | 2016-10-06 21:02 |
550 SEK | 2016-09-30 10:50 |
350 SEK | 2016-09-23 21:23 |
300 SEK | 2016-09-24 12:34 |
50 SEK | 2016-09-20 16:15 |
50 SEK | Startpris |