1900-talets andra hälft, bruksslitage, 45 x 60 cm, höjd 160 cm.
2 000 SEK | 2016-10-09 19:38 |
1 900 SEK | 2016-10-09 19:38 |
1 500 SEK | 2016-10-09 06:34 |
1 200 SEK | 2016-10-09 18:33 |
550 SEK | 2016-10-03 20:30 |
75 SEK | 2016-10-02 08:38 |
50 SEK | 2016-09-21 08:35 |
50 SEK | Startpris |