Ett par, valnöt, 1800-talets senare hälft, smärre bruksslitage.
2 400 SEK | 2016-10-08 23:15 |
2 200 SEK | 2016-10-09 12:06 |
800 SEK | 2016-10-08 14:40 |
500 SEK | 2016-10-06 21:04 |
300 SEK | 2016-10-01 23:36 |
250 SEK | 2016-09-23 10:58 |
200 SEK | 2016-09-23 00:07 |
50 SEK | Startpris |