Valnöt, 1800-talets andra hälft, smärre bruksslitage.
1 100 SEK | 2016-10-09 18:57 |
1 000 SEK | 2016-10-09 19:52 |
600 SEK | 2016-10-07 21:51 |
250 SEK | 2016-10-01 23:35 |
200 SEK | 2016-09-23 00:07 |
50 SEK | Startpris |