42 delar, 2 mattallrikar med bruksslitage, samt en djup tallrik med bruksslitage och nagg i övrigt fint skick.
3 200 SEK | 2016-10-09 18:34 |
3 000 SEK | 2016-10-09 19:54 |
2 200 SEK | 2016-10-08 00:15 |
1 800 SEK | 2016-10-07 23:48 |
1 500 SEK | 2016-10-04 07:57 |
1 200 SEK | 2016-10-02 20:50 |
700 SEK | 2016-09-25 15:05 |
650 SEK | 2016-09-25 15:02 |
150 SEK | 2016-09-24 07:35 |
100 SEK | 2016-09-22 21:22 |
50 SEK | 2016-09-21 17:37 |
50 SEK | Startpris |