Smärre bruksslitage, samt mindre smutsfläckar, signerad "IS", 210 x 140 cm.
175 SEK | 2016-10-09 20:24 |
150 SEK | 2016-10-09 15:56 |
125 SEK | 2016-10-09 13:30 |
100 SEK | 2016-10-08 04:24 |
50 SEK | Startpris |