Omkring sekelskifte 18/1900-tal, nysilver, smärre bruksslitage, höjd 57 cm.
2 400 SEK | 2016-10-09 18:53 |
2 000 SEK | 2016-10-09 14:39 |
1 100 SEK | 2016-10-06 20:53 |
700 SEK | 2016-10-05 21:14 |
400 SEK | 2016-10-03 18:31 |
50 SEK | 2016-09-20 12:10 |
50 SEK | Startpris |