Slutet av 1800-tal, fot i marmor samt mässing, smärre bruksslitage, höjd 63 cm inkl. rökrör.
350 SEK | 2016-10-06 20:55 |
300 SEK | 2016-10-01 11:33 |
50 SEK | 2016-09-21 01:11 |
50 SEK | Startpris |