4 st, silverplate, England 1800-tal, smärre bruksslitage
400 SEK | 2016-10-09 19:16 |
350 SEK | 2016-10-09 15:04 |
300 SEK | 2016-10-08 11:34 |
250 SEK | 2016-10-01 11:35 |
75 SEK | 2016-09-22 21:01 |
50 SEK | 2016-09-20 11:46 |
50 SEK | Startpris |