England, 1800-tal, silverplate, smärre bruksslitage, höjd 45 cm
1 600 SEK | 2016-10-09 19:17 |
1 500 SEK | 2016-10-09 19:17 |
900 SEK | 2016-10-09 19:16 |
750 SEK | 2016-10-01 11:38 |
550 SEK | 2016-09-30 17:37 |
500 SEK | 2016-09-23 10:59 |
50 SEK | Startpris |