Mitten av 1900-tal, smärre bruksslitage.
500 SEK | 2016-10-09 19:20 |
450 SEK | 2016-10-09 13:10 |
150 SEK | 2016-10-08 21:27 |
75 SEK | 2016-10-08 13:53 |
50 SEK | 2016-10-06 19:43 |
50 SEK | Startpris |