4 st, ek med flätad sits, e.u. inköpta på NK på 1970-tal, omärkta, smärre bruksslitage, mindre skada på baksida rygg, se bild.
5 800 SEK | 2016-10-09 19:26 |
4 000 SEK | 2016-10-07 19:36 |
2 000 SEK | 2016-10-06 20:55 |
1 400 SEK | 2016-10-01 19:53 |
1 200 SEK | 2016-09-21 14:04 |
750 SEK | 2016-09-23 10:22 |
150 SEK | 2016-09-20 19:18 |
50 SEK | Startpris |