Fuktskadat blad, signerad samt numrerad (14/450), 33 x 50 cm.
175 SEK | 2016-10-16 19:37 |
150 SEK | 2016-10-01 19:12 |
125 SEK | 2016-10-16 19:37 |
50 SEK | Startpris |