1800-tal, bruksslitage, 49 x 32 cm, höjd 26 cm.
350 SEK | 2016-10-16 19:49 |
300 SEK | 2016-10-14 10:59 |
200 SEK | 2016-10-12 06:58 |
50 SEK | 2016-10-03 18:08 |
50 SEK | Startpris |