17/1800-tal, nagg samt skador, höjd ca 7 cm.
500 SEK | 2016-10-16 19:57 |
450 SEK | 2016-10-16 18:53 |
400 SEK | 2016-10-16 19:57 |
300 SEK | 2016-10-14 09:19 |
250 SEK | 2016-10-03 17:00 |
250 SEK | 2016-10-09 11:35 |
175 SEK | 2016-10-04 07:58 |
50 SEK | 2016-10-02 20:02 |
50 SEK | Startpris |