1900-talets första hälft, smide, plats för 150 st flaskor, bruksslitage, rost, höjd 154, bredd 100 cm.
500 SEK | 2016-10-16 13:37 |
450 SEK | 2016-10-08 23:15 |
400 SEK | 2016-10-11 20:23 |
50 SEK | 2016-10-01 18:33 |
50 SEK | Startpris |