Omkring sekelskifte 18/1900-tal, elektrifierad, delvis brännförgylld, höjd ink. kedja 125 cm.
500 SEK | 2016-10-16 16:39 |
500 SEK | 2016-10-16 19:15 |
400 SEK | 2016-10-16 12:59 |
200 SEK | 2016-10-02 19:48 |
50 SEK | Startpris |