Iittala Finland, litet fotnagg, ngt repig botten, signerad, höjd 22 cm.
700 SEK | 2016-10-16 20:18 |
650 SEK | 2016-10-15 19:52 |
500 SEK | 2016-10-14 20:38 |
300 SEK | 2016-10-15 19:40 |
50 SEK | 2016-10-03 00:48 |
50 SEK | Startpris |