Kina, skador, lagningar, höjd 15-31 cm.
600 SEK | 2016-10-13 10:02 |
550 SEK | 2016-10-16 19:16 |
450 SEK | 2016-10-16 19:15 |
250 SEK | 2016-10-05 21:40 |
200 SEK | 2016-10-09 11:30 |
150 SEK | 2016-10-06 08:03 |
50 SEK | Startpris |