Omkring sekelskifte 18/1900-tal, mahogny med intarsiadekor, 3 glasdörrar med bakomliggande hyllinredning, nedtill med 2 utdragslådor, repor, sprickor, en skev dörr, delbar, 155 x 50, höjd 216 cm.
2 800 SEK | 2016-10-16 17:30 |
2 600 SEK | 2016-10-15 21:48 |
1 900 SEK | 2016-10-16 09:18 |
1 700 SEK | 2016-10-15 21:43 |
950 SEK | 2016-10-10 19:43 |
500 SEK | 2016-10-01 05:39 |
350 SEK | 2016-10-09 20:16 |
50 SEK | Startpris |