Signerad samt daterad -87, numrerad (163/380), 55 x 46 cm.
2 200 SEK | 2016-10-16 16:49 |
2 000 SEK | 2016-10-15 22:40 |
1 600 SEK | 2016-10-16 16:48 |
800 SEK | 2016-10-08 19:43 |
100 SEK | 2016-10-05 20:14 |
50 SEK | 2016-09-30 16:17 |
50 SEK | Startpris |