18/1900-tal, skador och lagningar, höjd 10-17 cm, diam. 10-20 cm.
175 SEK | 2016-10-16 19:22 |
150 SEK | 2016-10-11 08:17 |
75 SEK | 2016-10-11 07:56 |
50 SEK | Startpris |