Förgylld ram, ljusarm för 2 st levande ljus, bruksslitage, skador på ram/förgyllning, 54 x 60 cm.
700 SEK | 2016-10-16 14:53 |
650 SEK | 2016-10-16 13:01 |
300 SEK | 2016-10-16 12:58 |
200 SEK | 2016-10-13 23:09 |
175 SEK | 2016-10-10 16:01 |
150 SEK | 2016-10-09 11:28 |
125 SEK | 2016-10-02 19:47 |
50 SEK | 2016-10-01 05:40 |
50 SEK | Startpris |