Signerad samt numrerad (122/360), 49 x 61 cm, ngt missfärgad blad.
300 SEK | 2016-10-16 19:34 |
250 SEK | 2016-10-15 11:46 |
200 SEK | 2016-10-09 11:05 |
50 SEK | 2016-10-07 00:27 |
50 SEK | Startpris |