Rörstrand, 12 st, smärre bruksslitage, glasyrkrackeleringar, några delar med mindre nagg, diam. 26 cm
2 200 SEK | 2016-10-23 19:07 |
2 000 SEK | 2016-10-23 19:07 |
1 700 SEK | 2016-10-23 19:07 |
800 SEK | 2016-10-23 19:06 |
400 SEK | 2016-10-16 21:50 |
50 SEK | Startpris |