10. Tallrikar, Blå Eld, Hertha Bengtson

Rörstrand, 12 st, smärre bruksslitage, glasyrkrackeleringar, några delar med mindre nagg, diam. 26 cm

Varunr 35050

23 Oktober 2016 19:05

Klubbslag9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK 2 200 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK

2 200 SEK2016-10-23 19:07
2 000 SEK2016-10-23 19:07
1 700 SEK2016-10-23 19:07
800 SEK2016-10-23 19:06
400 SEK2016-10-16 21:50
50 SEK Startpris

Stadsauktion 23 oktober 19:05,

Mån 11-19, tis-tor 12-18, samt 11-14 lör i vår visningslokal på Tillgängligheten 3 i Göteborg.

Realtidsauktion varje söndag på nätet 19.00
Titta gärna hur våra auktioner fungerar:

https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.