1900-talets första hälft, smärre glasyrkrackeleringar, höjd 22 cm
900 SEK | 2016-10-23 19:02 |
850 SEK | 2016-10-23 18:40 |
500 SEK | 2016-10-21 09:56 |
175 SEK | 2016-10-14 02:53 |
50 SEK | Startpris |