12. Fickur, Omega

Förgylld silver, fungerar vid enklare test, bruksslitage

Varunr 35047

23 Oktober 2016 19:05

Klubbslag12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK 750 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK

750 SEK2016-10-20 12:34
700 SEK2016-10-18 10:48
650 SEK2016-10-12 17:57
550 SEK2016-10-11 22:13
125 SEK2016-10-07 17:37
100 SEK2016-10-05 13:03
50 SEK2016-10-03 17:52
50 SEK Startpris

Stadsauktion 23 oktober 19:05,

Mån 11-19, tis-tor 12-18, samt 11-14 lör i vår visningslokal på Tillgängligheten 3 i Göteborg.

Realtidsauktion varje söndag på nätet 19.00
Titta gärna hur våra auktioner fungerar:

https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.