"Fågel på blommande kvist", samt "Humleranka" diam. 23 cm. Kraftigt slitage, samt lagningar. Informationsblad från Rörstrand medföljer.
1 200 SEK | 2016-10-23 19:39 |
1 100 SEK | 2016-10-23 19:39 |
800 SEK | 2016-10-23 19:38 |
600 SEK | 2016-10-23 19:38 |
125 SEK | 2016-10-23 18:34 |
50 SEK | Startpris |