9 koppar med fat samt assiett, sockerskål, kaffe samt gräddkanna, smärre bruksslitage, enstaka nagg.
550 SEK | 2016-10-23 16:01 |
500 SEK | 2016-10-23 19:04 |
300 SEK | 2016-10-23 13:42 |
200 SEK | 2016-10-22 22:15 |
75 SEK | 2016-10-22 18:30 |
50 SEK | 2016-10-07 23:30 |
50 SEK | Startpris |