Slutet av 1800-tal, med ströare, samt flaskor, bruksslitage.
150 SEK | 2016-10-23 19:44 |
125 SEK | 2016-10-23 19:04 |
100 SEK | 2016-10-18 10:48 |
75 SEK | 2016-10-10 08:56 |
50 SEK | 2016-10-07 06:57 |
50 SEK | Startpris |