Början av 1900-tal, smärre bruksslitage, glasyrkrackeleringar, längd 58 cm
1 300 SEK | 2016-10-23 19:45 |
1 200 SEK | 2016-10-23 19:45 |
1 000 SEK | 2016-10-23 19:45 |
450 SEK | 2016-10-23 19:44 |
250 SEK | 2016-10-19 19:36 |
175 SEK | 2016-10-12 14:59 |
100 SEK | 2016-10-04 15:09 |
50 SEK | Startpris |